Ismerd meg jobban a HR szolgáltatásainkat!

Nincs idő vagy erőforrás toborzásra? Elakadtál a jelenlegi kiválasztási folyamatban? Nem szeretnéd nyilvánosan hirdetni az állást, vagy egyszerűen csak nincs időd előszűrésre és szükséged van pár releváns jelöltre, akikkel folytathadot a kiválasztási folyamatot?

Szakértelmünknek, tapasztalatunknak, és piaci ismeretünknek köszönhetően széles palettájú HR szolgáltatásokat tudunk nyújtani, a Te igényeidhez szabva.

recruiter screening and calling candidates

Toborzás és kiválasztás

candidate during videocall online assessment

Képességtesztek és  Személyiségkérdőívek

HR manager reading and studying a salary benchmark

Piackutatás és bérfelmérés

job advertising

Sourcing és álláshirdetés

outsourced CV screening service

CV előszűrés szolgáltatás

confidentially hiring executives

Fejvadászat és vezetőkiválasztás

Outsourcing IT solutions - contractors working

Kiszervezés, vagy alvállalkozók megkeresése

employee answering to a salary digital satisfaction survey on a tablet

Belső HR felmérések

recruitment process outsourcing illustrated cartoon

Toborzás kiszervezése & MSP

client-lawyer signing new company establishment

Támogatás a cégalapításban

HR manager mapping mapping job requirements and tasks

Munkakörök elemzése és kialakítása

recruiters executing background checks and reference checks

Referencia ellenőrzések