Accountant - Mérlegképes könyvelőt (Budapest)

Accountant  - Mérlegképes könyvelőt (Budapest)

Mérlegképes könyvelőt keresünk Budapest belvárosaban

Olasz Ügyfelünk részére keresünk egy REGISZTRÁLT MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Egy olyan személyt keresünk, aki szaktudásával és döntés képességével el tudja látni 25-30 cég teljes körű könyvelését és az ezzel járó feladatokat ÖNÁLLÓAN.

Feladatok:

  • kis- és középvállalkozások teljeskörű könyvelésére való képesség önálló munkavégzéssel
  • könyvelőirodánk ügyfelei részére teljes körű könyvelés
  • adóbevallások és adatszolgáltatások előkészítése
  • zárási feladatok és a beszámolókészítés önállóan
  • egyéb kimutatások készítése az ügyfelek felé
  • ügyfélkapu, cégkapu kezelése az ügyfelek meghatalmazása alapján

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelő végzettség
  • egyszerűsített éves beszámolók összeállítására való jogosultság (érvényes PM. regisztráció)
  • gyakorlat beszámolók összeállításában és közzétételében
  • gyakorlat áfa bevallás és A60-as összesítőnyilatkozat összeállításában
  • aktív naprakész számviteli és adózási ismeretek
  • RLB - könyvviteli program ismerete (alap szinten)
  • Office programok (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • olasz és/vagy angol nyelv alapfokú ismerete (elsősorban írásban)

Könyvelőiroda Ügyfelünk főként EU-s kereskedelemmel foglakozó cégekkel dolgozik
Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

Várjuk jelentkezését és önéletrajzát: katalin@redrecruitment.hu